Kondela Charlot látka hnědá

Stylový a pohodlný doplněk Křeslo Charlot představuje ideální spojení stylu a pohodlí. Díky svému nadčasovému designu a široké škále dostupných barev je snadno začlenitelné do...
6 590 Kč

Dětská

• , zakoupeno v Mallik.cz

Kvalitní, pohodlné

• , zakoupeno v Nábytek ATAN

Mám už toto křeslo asi 6 let a jsem s ním velmi spokojená. Potahová látka je taková obyčejná, ale to mi nevadí, používám přehoz. Jedno křeslo už nám nestačilo, tak jsem objednala druhé. Je to naše oblíbené křeslo na čtení.

• Křeslo je pohodlné

S podnožkou
Otočná
Dětská

Stylový a pohodlný doplněk

Křeslo Charlot představuje ideální spojení stylu a pohodlí. Díky svému nadčasovému designu a široké škále dostupných barev je snadno začlenitelné do jakéhokoliv interiérového stylu, od moderních minimalistických bytů až po více tradičně zařízené obývací pokoje.

Vysoká kvalita materiálů

Křeslo Charlot je čalouněno vysoce kvalitní látkou, která zajišťuje dlouhodobou odolnost a snadnou údržbu. Solidní nohy z masivního dřeva nejen podporují stabilní konstrukci, ale také přidávají elegantní estetický prvek.

Komfortní sezení

Navrženo s důrazem na komfort, křeslo Charlot nabízí měkké polstrování, které je ideální pro dlouhé večery strávené čtením nebo relaxací při sledování televize. Ergonomický tvar a přiměřená výška sedáku zajišťují, že je křeslo pohodlné i pro dlouhodobé sezení.

Hlavní přednosti

• Stylové provedení: Dostupné v mnoha barevných variantách, snadno se přizpůsobí každému interiéru.
  • Vysoká kvalita materiálů: Čalounění z odolné látky a nohy z masivního dřeva zaručují dlouhou životnost.
  • Pohodlné sezení: Měkké polstrování a ergonomický design poskytují vynikající komfort.
  • Univerzální využití: Ideální pro relaxaci, čtení nebo jako stylový doplněk k jídelnímu stolu.

• , zakoupeno v Mallik.cz

Kvalitní, pohodlné

• , zakoupeno v Nábytek ATAN

• Křeslo je pohodlné

• Stržení závit u nohy

výhoda

• , zakoupeno v Aza nábytek

• vypadá stabilně, vysoká nosnost, pohodlné
    • nepříjemný a ošklivý materiál potahu

Škoda potahu (drsný, nepříjemný, vše se na něj chytá, flekatý - vypadá jak plesnivý), křeslo by bylo s jinou latkou moc fajn.